- 2 %

Човновий мотор Parsun F60 FEL-T-EFI

Артикул: F60FEL-T-EFI Категорія:
219180 грн 215892 грн
Є в наявності
 • Опис

  Човновий мотор Parsun F60 FEL-T-EFI

  На сьогодні – найпотужніший човновий мотор в модельній лінійці Парсун за ціною, яка нижча за ціну японських аналогів. Характеризується тихою роботою з мінімальним рівнем вібрації. Забезпечує стабільне, плавне керування великим або значно навантаженим плавзасобом. Оптимізована конструкція цього надійного агрегату дає суттєву економію пального та високу реальну потужність. Мотор обладнаний сучасними системами захисту в широкому спектрі умов використання. Підходить для монтажу на високих транцях.

  Переваги 4х тактного 4-циліндрового човнового мотора Parsun F60 FWL-T-EFI

  1. Надійність, підтверджена 3-річною офіційною гарантією.
  2. Збалансовані габарити та вага.
  3. Висока реальна робоча потужність та стабільність роботи в різних режимах.
  4. Висока економія палива.
  5. Довгий дейдвуд для монтажу на високі транці.
  6. Електронний контроль роботи мотора для безпечної, безперебійної роботи.
  7. Просте й чутливе дистанційне керування всіма базовими функціями.
  8. Електрогідравлічна трім-система в комплекті, яка також керується дистанційно.
  9. Швидкий старт навіть непрогрітого мотора та при низьких температурах «за бортом».
  10. Спеціальні технічні рішення для зменшення шуму, вібрації, захисту мотора.
  11. Мінімізовані шкідливі викиди).
  12. Генератор та зовнішній паливний бак у базовій комплектації.
  13. Продуманий склад фірмового комплекту для монтажу, обслуговування та ремонту.
  14. Ціна, набагато нижча за аналоги від популярних світових брендів.

  Для кого? Для чого?

  Надійний 4х тактний човновий мотор Парсун Ф60 FWL-T-EFI може ефективно використовуватися для різних видів дозвілля на воді. Зокрема:

  • риболовлі з човна;
  • тролінгу;
  • полювання на водоймах;
  • подорожей водоймами;
  • розважальних поїздок на глісері;
  • буксирування водних атракціонів;
  • буксирування водних лиж;
  • перевезення пасажирів та вантажів;
  • комерційного (масового) використання;
  • оснащення водного транспорту спеціального призначення.

  Цей 60-сильний човновий мотор відноситься до агрегатів середнього класу потужності. Використовується для швидкісних прогулянок у багатомісних плавзасобах. А також транспортування людей і вантажів на значні відстані (на великих водоймах).

  Такі якості, як тиха робота, несуттєвий рівень вібрації та стабільність на низьких обертах забезпечили моделі Parsun F60 FWL-T-EFI високий рейтинг серед рибалок і мисливців.

  Потужний антикорозійний захист дає змогу постійно експлуатувати її у солоних (морських) акваторіях. Високоякісна зборка та матеріали надають мотору витривалості. А також забезпечують підвищений захист його вузлів і компонентів у складних кліматичних та водних умовах.

  Агрегат швидко виводить на глісер навантажений великий човен. Робочої потужності вистачить для впевненого буксирування водних лиж та водних атракціонів типу «таблетка» або «банан».

  Технічні рішення, застосовані у цій моделі, обумовлюють високу економію палива та збереження ресурсу агрегату в повному діапазоні обертів. А також легке та точне керування човном як під час далеких переході, так і під час маневрування.

  До того ж, знижений рівень токсичних викидів дає змогу експлуатувати цей човновий мотор на водоймах із особливими екологічними вимогами до водомотороної техніки.

  Для яких плавзасобів?

  Недорогий човновий мотор на 60 кінських сил Парсун F 60 FWLTEFI обладнаний довгим дейдвудом (розмір «L»). Тобто, рекомендований для монтажу на транцях висотою 508 мм.

  Ця особливість, а також високий ступінь захисту від корозії робить модель із довгим дейдвудом придатною для встановлення на морських плавзасобах. Та для постійної експлуатації в солоних акваторіях.

  Модель зазвичай використовується на середніх та великих багатомісних плавзасобах різної конструкції. Зокрема на:

  • надувних (ПВХ) човнах;
  • алюмінієвих човнах;
  • пластикових човнах;
  • RIB човнах.
  • катерах;
  • яхтах;
  • вітрильних плавзасобах.

  Може також використовуватися також в якості запасного, маневрового або тролінгового човнового мотора на суттєво навантажених, важких та великих катерах, яхтах і вітрильниках.

  Перед тим, як купити човновий мотор Parsun F60 FWL-T-EFI, радимо переконатися, що його потужність відповідає допускам виробника вашого плавзасобу.

  Особливості човнового мотора з дистанційним керуванням Parsun F 60 F W L – T – EFI

  Потужний та тихий човновий мотор Парсун Ф 60 FWL-T-EFI створений із використанням найефективніших сучасних технологій та матеріалів. Повністю аналогічних тим, які покладені в основу сучасних човнових моторів від «топових» брендів. При цьому вартість 60-сильного Парсуна відчутно нижча за японські аналоги.

  • Інжекторна подача палива. Забезпечує максимально продуктивне й повне його використання та економію.
  • Чотири циліндри з робочим об’ємом 996 куб. см. Оптимізована конструкція блоку циліндрів забезпечує точність та вчасність підготовки паливно-повітряної суміші, а відтак – підвищену робочу потужність мотора. Ефективний робочий об’єм агрегату дає змогу безпечно експлуатувати його в широкому спектрі робочих режимів. А також дозволяє суттєво заощаджувати ПММ.
  • Система газорозподілу SOHC. Забезпечує точність роботи газорозподільного механізму, приймистість та плавність керування швидкістю.
  • Електронний контрольний блок ECU з датчиками, які збирають інформацію про основні функції мотора. Відповідає за безпечну й точну роботу агрегату, допомагаючи уникнути перевантажень та перевищення швидкості. Налаштування безпечного режиму роботи агрегату здійснюється автоматично.
  • Фільтр-сепаратор палива. Запобігає потраплянню в паливо бруду та води.
  • Картер «непроливайка». Спеціальна система вентиляції не дає мастилу витікати при перевезенні мотора на будь-якому боці.
  • Покращена система керування дросельною заслінкою. Забезпечує миттєву реакцію агрегату на зміну положення важеля обертів. Відтак, високу динамічність та керованість човна.
  • Система дистанційного керування. Модель Парсун F60 FEL-T-EFI комплектується компактним командером (пультом ДК) для керування функціями човнового мотора. А саме: швидкістю, напрямком руху (вперед/назад), холостими обертами, запалюванням, електрогідравлічною трім-системою та аварійною зупинкою. Передбачена можливість фіксації певних обертів, щоб непотрібно було утримувати важіль під час довгої поїздки на одній швидкості. Встановити командер можна легко і в будь-якому зручному місці. Зокрема на приладовій панелі катера. Довжини тросів «газ-реверс» із комплекту цілком вистачить для такого монтажу на плавзасобі довжиною 5-6 м. Рульове колесо та рульовий редуктор із тросами не входять до базової комплектації мотора Парсун Ф60. Ви можете обрати й купити їх окремо за найвигіднішою ціною та потрібної вам моделі.
  • Електрогідравлічна трім-система. Може підключатися на загальний пульт ДК, де для керування кутом нахилу дейдвуда передбачена 2-позиційна кнопка. Трім-система необхідна для налаштування правильного кута нахилу дейдвуда човнового мотора. Відповідно до режиму поїздки, швидкості, ваги човна з вантажем, конструкції та габаритів човна, розподілу вантажу в човні. А також інших параметрів, які впливають на ходові якості плавзасобу.
  • Комбінована система запуску. Зручна й швидка система пуску електростартером з командера (за допомогою ключа) є основною. В цій моделі човнового мотора збережена також можливість аварійного запуску ручним стартером. Наприклад, на випадок розрядки акумулятора під час довгого відпочинку на природі.
  • Електронна система запалювання типу CDI. Є надзвичайно стабільною, надійною та точною. А також довговічною та невибагливою в обслуговуванні. Завжди продукує іскру потрібної потужності, незалежно від робочих параметрів агрегату й інших умов. Дозволяючи запуск навіть непрогрітого мотора з перших 1-2 спроб.
  • Антикорозійні покриття та матеріали. Човновий мотор Парсун 60 може постійно використовуватися в морських акваторіях та на солоних водоймах. Основними антикорозійними рішеннями є: вкладиш корпусу водяного насоса з неіржавіючої сталі; оцинковане покриття внутрішніх каналів системи водяного охолодження; а головне – високоякісний морський алюмінієвий сплав корпусу. Захисту сприяє також високоякісне лакофарбове покриття.
  • Покращена конструкція капоту. Капот виготовлений зі склопластику та посилений алюмінієвими накладками. Це міцні, проте легкі матеріали, які сприяють оптимізації загальної ваги мотора. Також агрегат обладнаний окремими системами впуску повітря та зливу води, яка може потрапити під верхній капот.
  • Зовнішній паливний бак зі шлангом та грушею підкачки. Його об’єму (24 л) вистачає для транспортування важкого та навантаженого плавзасобу протягом більше години на значній швидкості.
  • Водяна система охолодження з термостатом. Постійно підтримує безпечну температуру мотора в автоматичному режимі.
  • Генератор (12 V, 6 А). Забезпечить живленням ехолот, електричну якірну лебідку, інше бортове приладдя. А також персональні електронні девайси відпочиваючих.
  • Вихлоп через маточину гвинта. Підвищує КДД та плавність роботи мотора, зменшує шум та опір підводної частини (за рахунок відсутності окремого патрубка).
  • Спеціальні рішення для зменшення шуму й вібрації. Зокрема глушник із поліпшеними характеристиками шумопридушення. А також амортизаційні елементи в конструкції мотора.

  Перед тим, як купити 4х тактний човновий мотор Parsun F60 FWL-T-EFI, радимо переконатися, що його потужність відповідає допускам виробника вашого плавзасобу.

  Де вигідніше купити надійний човновий мотор на 60 кінських сил Parsun-60 FWL TEFI?

  Надійність, економність і комфорт експлуатації 60-сильного човнового мотора Парсун зробили його популярним серед власників середніх та великих човнів. Його тиха робота практично без відчутної вібрації допоможе зробити вашу риболовлю або полювання ще більш продуктивними.

  Спеціалізований інтернет-магазин parsun.in.ua надає зручні та вигідні умови придбання інжекторного 4 тактного човнового мотора Parsun F60 FWL-T-EFI. Зокрема:

  • аргументовану, розумну ціну;
  • повну передпродажну підготовку мотора;
  • офіційну гарантію на 36 місяців (за умови дотримання всіх гарантійних вимог);
  • безкоштовну доставку по Україні;
  • знижки та акції;
  • а також ПОДАРУНКИ*! Які ви можете обрати самі, або скористатися нашими пропозиціями. Це:
  1. Трансмісійне мастило для човнового мотора Parsun SAE90 (1 л).
  2. Мастило для 4-х тактного човнового мотора Parsun 10W40 (1 л).
  3. Тахометр та лічильник мотогодин для човнових моторів Parsun RL-HM019R.
  4. Швидкоз’ємний потрійний тримач для вудок Lucky LFH061.
  5. Страхувальний жилет із неопрену WEEKENDER.
  6. Каністра SEAFLO на 10 л.

  *Дізнайтеся про умови акції за посиланням.

  Купіть потужний, надійний човновий мотор Parsun F60 FWL-T-EFI, та насолоджуйтесь по-справжньому захоплюючим відпочинком на водоймі!

 • Характеристики
  Потужність мотора, к.с.

  60

  Потужність мотора, кВт

  44.1

  Тип мотора

  4 тактний

  Довжина дейдвуда, мм

  508

  Кількість циліндрів

  4

  Робочий об'єм циліндрів, куб.см

  996

  Діаметр циліндра та хід поршня, мм

  65х75

  Передавальне число

  1.85:1 (24:13)

  Система запалювання

  CDI

  Тип запуску

  електричний, ручний

  Керування

  дистанційне

  Передачі

  вперед-нейтраль-назад

  Система подачі палива

  інжектор

  Система газорозподілу

  SOHC

  Рекомендоване паливо

  А92, А95

  Тип паливного бака

  зовнішній

  Витрати палива, л/г

  20

  Об'єм паливного бака, л

  24

  Масло в редуктор

  SAE 90

  Об'єм масла в редукторі, мл

  430

  Масло в мотор

  SAE 10W30, SAE 10W40

  Об'єм масляного картера, мл

  2500

  Тип свічки запалювання

  DPR7EA-9

  Максимальні оберти, об/хв

  5000-6000

  Генератор

  12 V, 18 A

  Охолодження

  водяне

  Вихлоп

  через маточину гвинта

  Трім

  електрогідравлічний

  Режим мілини

  є

  Кількість лопастей гвинта

  3

  Стандартний гвинт (крок в дюймах)

  3×11-1/8''x13''

  Матеріал гвинта

  алюміній

  Розміри мотора, мм

  1435х713х427

  Вага мотора, кг

  113

  Комплектація

  інструкція з експлуатації 1 шт., картонна упаковка 1 шт., масляний фільтр 1 шт., модуль ДK 1 шт., мотор 1 шт., паливний бак 1 шт., ремкомплект 1 шт., свічка запалювання 2шт., трос аварійного запуску 1 шт., трос газ-реверс 2 шт., чека безпеки 1 шт., шланг для паливного бака з грушею 1 шт.

  Країна виробник

  Китай

  Гарантія, місяців

  36