Човновий мотор Parsun F2.6 BMS

Артикул: F2.6BMS Категорія:
21840 грн 21512 грн
Є в наявності

Подарунки

Човновий мотор Parsun F2.6 BMS
21840 грн 21512 грн
22633 грн 21512 грн
Ви заощаджуєте 1121 грн
 • Опис

  Човновий мотор Parsun F2.6 BMS

  Тиха робота практично без вібрації та шкідливих викидів – для прихильників риболовлі, рибальства й спокійного відпочинку на водоймі. Стабільна, плавна робота і перевірена надійність. Помірна вага та цілком виправдана вартість. Це – найдешевша модель у своєму класі 4х тактних човнових моторів.

  Переваги 4х тактного 1-циліндрового човнового мотора Parsun F2.6 BMS

  1. Надійність, яку підтверджує офіційна гарантія на 3 роки.
  2. Класична 2,6-сильна модель для невеликих човнів і більшості популярних видів відпочинку на воді.
  3. Спеціальні конструктивні рішення, які зменшують шум і вібрацію.
  4. Помірна вага дозволяє взяти в човен більший вантаж.
  5. Проста система керування, яка забезпечує човну більшу маневреність і кращі ходові якості.
  6. Заощадливе використання палива й ресурсів агрегату.
  7. Підходить для водойм із підвищеними екологічними вимогами щодо човнових агрегатів.
  8. Посилений захист від корозії не лише в прісних, а й у солоних водоймах.

  Модель Парсун F2.6 BMS – це не «мотовесло», а повноцінний човновий агрегат. Обладнаний найефективнішими системами для комфортного керування човном, монтажу, обслуговування та безпеки.

  Для кого? Для чого?

  Низький рівень шуму й вібрації, стабільність роботи цієї моделі обов’язково сподобаються користувачам, яким потрібен спокій, тиша та зосередженість на основному занятті.

  Parsun F2.6 BMS – це модель для:

  • різних видів риболовлі з човна, зокрема – тролінгу;
  • мисливських човнів;
  • відпочинку та поїздок невеликими акваторіями або близько до берега;
  • доставки 2-3 відпочиваючих із мінімальним вантажем до місця відпочинку;
  • обслуговування рибних та водних господарств.

  Подібно до інших 4х тактних човнових моторів Парсун, модель Ф2.6 характеризується надзвичайно малим рівнем шкідливих викидів. Це – розумний вибір для власників невеликих човнів, які проводять час на водоймах із особливими вимогами щодо екологічності водомоторної техніки. Або просто вболівають за чистоту довкілля свого регіону.

  Для яких плавзасобів?

  Надійний човновий мотор Parsun F 2,6 BMS обладнаний коротким дейдвудом (розмір S). Його можна монтувати на транці стаціонарного або навісного типу висотою 381 мм. Потужний «морський» алюмінієвий сплав надає цьому мотору стійкість до корозії в солоній воді. Відтак, він може використовуватися для морських прогулянок.

  За потужністю агрегат підходить для пересування у водотоннажному режимі в 1-3 місних човнах із невеликим вантажем і запасом палива.

  Парсун Ф 2,6 Бе Ем Ес – це модель для:

  • невеликих надувних (ПВХ) човнів;
  • невеликих алюмінієвих човнів;
  • невеликих пластикових човнів;
  • невеликих RIB човнів;
  • гребних човнів.

  Детальний огляд моделі

  Не обтяжує човен зайвими кілограмами

  Бюджетний 4х тактний човновий мотор Parsun F2.6 BMS має ергономічні зовнішні параметри. Його вага така ж, або навіть менша за деякі аналоги від світових брендів.

  Мотор можна з легкістю переносити однією рукою. Для цього передбачена ручка, яка зручно лягає в долоню. Модель компактно розміщується в транспорті при перевезенні. Та навіть у домашній шафі – на період осінньо-зимової консервації.

  Мала вага човнового мотора для тролінгу Парсун Ф 2.6 BMS забезпечить додаткову вантажопідйомність вашому човну.

  Перевірена міць та практичність монтажної системи

  Мотор має просту, але надійну монтажну систему на основі струбцин і затискувачів зі зручними ручками. Вона практично унеможливлює розбовтування кріплень та втрату агрегату на ходу. Надійності додає також потужна транцева скоба ефективної універсальної форми.

  Монтажна система Парсун дозволяє встановити мотор на будь-який транець без зайвих зусиль і витрат часу. А за потреби – так само швидко демонтувати.

  Практичне розташування елементів керування

  Все необхідне для комфортного керування човном знаходиться «під рукою» власника, що дуже зручно у невеликому човні.

  Керуйте човном відпочиваючи! Мотор Parsun F2.6 BMS не потребує вашої зайвої уваги та рухів під час складних маневрів на швидкості.

  Коли керувати човном легше, ніж власним тілом

  Легкий човновий мотор Parsun F2.6 BMS обладнаний міцним румпелем із поворотною ручкою газу. Керуйте напрямком та швидкістю, не відриваючись від споглядання природи!

  Покриття ручки прорезинене, зі зручним рельєфом. Утримувати певний курс і швидкість легко навіть мокрими руками чи на холоді.

  На румпелі є регулятор легкості повороту ручки газу. Закручуючи або відкручуючи його можна підібрати оптимальну чутливість механізму для вашого режиму поїздки. Вдале рішення для безпеки і кращої маневреності на великих обертах!

  Кнопка вимкнення мотора також розташована на румпелі. Ще одна її важлива роль – забезпечення безпеки керманича в складних погодних умовах та на високій швидкості (див. нижче).

  Аварійна система Парсун: з нею подорож ще безпечніша!

  Мова йде про чеку екстреної зупинки на шнурі, яка йде в комплекті. Чека фіксується перед поїздкою на кнопці зупинки мотора, яка розташована на румпелі. Другий кінець шнура кріпиться до одягу, руки чи ноги керманича. В небезпечній ситуації, при ривку шнура, чека висмикується і мотор зупиняється.

  Швидка зміна напрямку на зворотній

  Змінити напрямок руху на зворотній дуже просто. Для цього оберніть спочатку мотор, а потім румпель на 180° на своїх осях. Не забудьте перед цим скинути оберти й перемкнути важіль передач на «нейтраль».

  Відсутність задньої передачі ніяк не впливає на маневреність плавзасобу – завдяки простому механізму зміни напрямку та можливості повертати мотор на 360°. До того ж спрощена конструкція мотора додає йому надійності.

  Обирайте маневреність човна, яка вам до вподоби

  Ексцентрик попереду на дейдвуді Парсун F2.6 BMS (одразу під силовим блоком) служить для регулювання легкості повороту мотора з боку в бік.

  Ви можете підібрати таку плавність зміни курсу човна, яка відповідає вашій кваліфікації, погодним та гідрологічним умовам, режиму та швидкості поїздки. Цей механізм дозволяє підвищити рівень вашої безпеки та комфорту керування плавзасобом.

  Практично миттєвий пуск навіть «холодного» мотора

  Ефективні системи запалювання TCI та ручні стартери зі зручною ручкою, які Парсун встановлює у своїх моторах, заслужили окрему вдячність власників човнів.

  Агрегат F2.6 легко запускається, і зазвичай з першого руху. Навіть у складних погодних умовах та при низьких температурах навколишнього середовища.

  Розкривайте нові можливості вашого човна з трім-системою Парсун

  Ручний трім простого 4х тактного човнового мотора Парсун Ф 2.6 BMS служить для зміни кута нахилу (диференту) мотора. Передбачено 4 позиції фіксації за допомогою простого механізму. Змінити диферент можна швидко власними руками.

  Індивідуально підібраний диферент дозволяє суттєво покращити ходові якості плавзасобу. А також зменшити витрати пального та ресурсу мотора, підвищити продуктивність та полегшити набір максимальної швидкості. Врешті-решт, правильний диферент додає човну стабільності, а людям у човні – безпеки.

  Безпечно подолає мілкі та засмічені ділянки водойм

  Човновий мотор для тролінгу Parsun F2.6 BMS обладнаний також окремими механізмами підйому мотора та його фіксації у верхній точці.

  Ці механізми допомагають захистити гвинт, трансмісію та дейдвуд під час поїздки або швартування на мілині та на ділянках із підводними перешкодами. До того ж піднятий мотор менше піддається корозійному впливу під час тривалих зупинок.

  Надійно захищений від перегріву

  Недорогий 4х тактний човновий мотор Parsun F 2.6 із коротким дейдвудом оснащений продуктивною системою водяного охолодження. Це найнадійніше рішення для човнових моторів, адже охолодження відбувається в режимі «нон-стоп». Підтримувати робочу температуру допомагає термостат.

  Не забувайте перевіряти і вчасно очищувати отвори та канали системи охолодження. Так ви суттєво подовжите строк ефективної роботи агрегату.

  І ще декілька цікавих переваг Parsun F2.6 BMS

  • міцний гребний гвинт на гумовому демпфері – краще захищений від підводних перешкод та мілини;
  • індикатор рівня мастила – для зручнішого контролю й своєчасного поповнення;
  • вбудований паливний бак на 1,2 л – вистачить на поїздку до місця риболовлі та назад (витрати 1,1 л/год);
  • система, яка дозволяє запуск мотора лише на нейтральній передачі – для безпеки керманича.

  Де краще купити човновий мотор Parsun F2.6 BMS?

  4х тактний човновий мотор для малих човнів Парсун F2.6 BMS – справжня знахідка для рибалок, мисливців та поціновувачів спокійного відпочинку на водоймі. Тихий, надійний, стабільний, продуктивний. До того ж, доволі легкий.

  Купіть Parsun F2.6 BML у нас, в інтернет-магазині parsun.in.ua. Адже ми забезпечимо вам додаткові переваги та відмінний клієнтський сервіс. У нас:

  • аргументовані ціни;
  • повна передпродажна підготовка агрегату;
  • офіційна гарантія тривалістю 36 місяців (за умови дотримання всіх гарантійних вимог);
  • безкоштовна доставка по Україні;
  • знижки та акції;
  • а також ПОДАРУНКИ*! Які ви можете обрати самі, або скористатися двома нашими пропозиціями. Це мастило для 4х тактних човнових моторів Parsun 10W40 (1 л.) та чохол для мотора Parsun F2.6.

  *Дізнайтеся про умови акції за посиланням.

  Замовляйте простий, але надійний та економний човновий мотор Parsun F2.6 BMS. І хай здійсняться ваші мрії про найприємніший відпочинок!

 • Характеристики
  Потужність мотора, к.с.

  2.6

  Потужність мотора, кВт

  1.91

  Тип мотора

  4 тактний

  Довжина дейдвуда, мм

  381

  Кількість циліндрів

  1

  Робочий об'єм циліндрів, куб.см

  72

  Діаметр циліндра та хід поршня, мм

  54х31.5

  Передавальне число

  2.08:1 (27:13)

  Система запалювання

  TCI

  Тип запуску

  ручний

  Керування

  румпельне

  Передачі

  вперед-нейтраль

  Система подачі палива

  карбюратор

  Система газорозподілу

  OHV

  Рекомендоване паливо

  А92, А95

  Тип паливного бака

  вбудований

  Витрати палива, л/г

  1.1

  Об'єм паливного бака, л

  1.2

  Масло в редуктор

  SAE 90

  Об'єм масла в редукторі, мл

  75

  Масло в мотор

  SAE 10W30, SAE 10W40

  Об'єм масляного картера, мл

  350

  Тип свічки запалювання

  NGK BR6HS

  Максимальні оберти, об/хв

  5250-5750

  Генератор

  немає

  Охолодження

  водяне

  Вихлоп

  над гвинтом

  Трім

  ручний

  Режим мілини

  немає

  Кількість лопастей гвинта

  3

  Стандартний гвинт (крок в дюймах)

  3×7-3/8'' x 5-3/8''

  Матеріал гвинта

  алюміній

  Розміри мотора, мм

  1021х623х345

  Вага мотора, кг

  16

  Комплектація

  інструкція з експлуатації 1 шт., картонна упаковка 1 шт., мотор 1 шт., ремкомплект 1 шт., трос аварійного запуску 1 шт., чека безпеки 1 шт.

  Країна виробник

  Китай

  Гарантія, місяців

  36