Про нас

Parsun – популярний міжнародний бренд недорогих, але надійних човнових моторів та човнів, започаткований у Китаї.

Купити мотор для човна Парсун можна за доволі скромну ціну. Втім, це дійсно ефективне обладнання, вироблене із дотриманням міжнародних стандартів та з високоякісних, захищених компонентів.

Основне призначення моторів Парсун – невеликі рибальські й мисливські надувні та жорстко-корпусні човни. А також плавзасоби для відпочинку на воді. Зокрема малогабаритні, легкі вітрильники та яхти.

На більш важких та габаритних плавзасобах можуть використовуватися в якості допоміжних або аварійних моторів.

Човни Parsun – унікальна українська розробка, яка поєднує кращі якості кільових та надувних човнів. Особлива конструкція корпусу дозволяє стрімко виходити на глісер з мотором порівняно невисокої потужності. А також пересуватися в цьому режимі з мінімальними витратами пального. Вартість надувного човна Парсун теж досить невелика.

Інтернет-магазин parsun.in.ua є офіційним дистриб’ютором бренду Parsun. У нас ви отримаєте:

 • найнижчу ціну від виробника;
 • офіційну гарантію;
 • сервіс найвищого рівня;
 • професійне й швидке техобслуговування придбаного у нас обладнання;
 • консультації від знавців продукції бренду щодо вибору та експлуатації.

Наші спеціалісти відмінно знають особливості моделей і технологій виробника. І готові щедро поділитися з вами корисними знаннями.

Придбана у нас продукція Parsun обов’язково буде відповідати вашим вимогам і очікуванням. Ба, навіть перевершувати їх.

Чому власники човнів довіряють бренду Parsun?

Компанія Parsun Power Machine Co., Ltd була заснована в 2001 році в Сучжоу (КНР). У створенні бренду Парсун взяли участь також ділові партнери з США і Японії. Які мають високий авторитет на ринку матеріалів, технологій та інноваційних рішень для плавзасобів.

Це, зокрема, Elco Motor Yachts, LLC з офісом у Нью-Йорку. Компанія керує дизайном, технологіями й патентами на електричне підвісне обладнання й аксесуари. А також здійснює пошук і постачання деталей і матеріалів по всьому світу.

Основна технологічна команда Парсун з Китаю має величезний досвід, який почався аж у 1968 році. В кінці 1990-х років вона працювала з OMC (початковим виробником Johnson та Evinrude) над розробкою інтегральних компонентів для підвісних моторів великої потужності.

Човнові мотори під маркою Парсун почали вироблятися у 2004 році. Також компанія розробляє і виробляє надувні човни унікальної конструкції, генератори, насоси, двигуни.

Бренд Парсун швидко став відомий серед рибалок, мисливців і поціновувачів відпочинку на воді завдяки надійності своєї продукції. Ці човнові мотори відповідають діючим у США стандартам EPA та CЕ.

Кожна нова модель підвісного мотора проходить більше 500 годин суворих випробувань на зносостійкість перед початком серійного виробництва. А кожен новий мотор тестується не менше 1 години перед тим, як зійде з виробничої лінії.

Через кілька років після відкриття виробництва географія експорту охоплювала вже більше 65 країн і постійно розширювалася. Сьогодні торгова марка Parsun і патенти зареєстровані в Китаї, США, Канаді й більше, ніж 100 інших країнах. В Україні купити човновий мотор Parsun за низькою ціною можливо з 2008 року.

Компанія Парсун постачає підвісні човнові мотори для державних і бізнес-проектів, а також військових. Зокрема в складі допомоги для ООН в країнах Африки, для ВМС Великої Британії, індонезійських національних збройних сил і т.д. Також бренд став офіційним спонсором Гран-прі Чемпіонату світу з парусного спорту в 2017 році.

Бренд також впроваджує рішення для зменшення забруднення навколишнього середовища. Спільно з Elco Motor Yacht, першим виробником електричних моторів для човнів у США, компанія Парсун розробила окрему лінійку електромоторів потужністю до 25 к.с.  Їх застосовують у водах багатьох національних і державних парків, заповідників.

Асортимент бренду постійно розширюється. Розробники працюють над тим, щоб з року в рік робити технічні рішення Parsun ще більш якісними, зручними та ефективними.

Особливості човнових моторів Parsun

Човнові мотори Парсун лідирують за популярністю на ринку України більше десятка років. Причин – велика кількість:

 • перевірена надійність;
 • легкість та компактність;
 • “бюджетні” ціни навіть на елітні моделі;
 • економічність (малі витрати палива);
 • низький рівень шуму;
 • екологічність (мінімальні шкідливі викиди);
 • безпечність;
 • потужність;
 • безвідмовність;
 • просте й недороге обслуговування;
 • легке й зручне керування.

Малогабаритні моделі Парсун можна легко й швидко встановлювати, демонтувати з плавзасобу та перевозити.

Особливо часто купити човновий мотор Парсун бажають рибалки та мисливці, яким потрібна тиша, швидкий вихід на глісер, маневреність та хороша керованість плавзасобу.

Якщо ви турбуєтеся про екологію, вам сподобається, що бренд випускає продуктивні й потужні 4-тактні двигуни, сертифіковані за екологічним стандартом ISO14001. Вони спеціально розроблені для європейських країн і природоохоронних водойм, де заборонено використовувати 2-тактні двигуни.

Компанія Parsun та її виробничі партнери ретельно слідкують за якістю матеріалів. Вони підібрані таким чином, аби забезпечити міцність, зносостійкість та легкість робочих компонентів.

Для виробництва внутрішніх деталей і корпусу використовуються:

 • міцний алюмінієвий сплав із цинкуванням поверхонь;
 • склопластик, посилений алюмінієм (корпус окремих моделей);
 • неіржавіюча сталь.

Кожна модель максимально захищена від корозії й придатна для використання на солоних водоймах. Корпуси додатково вкриваються кількома шарами ґрунтовки й міцним антикорозійним емалевим покриттям.

Всім моделям Парсун властивий великий запас моторесурсу. А також стійкість до робочих навантажень у широкому діапазоні режимів і умов використання. Про це свідчать відгуки покупців, які роками користуються продукцією виробника на різних водоймах Європи й України зокрема.

Компанія Parsun забезпечує своїх дистриб’юторів «рідними» запчастинами й матеріалами для моторів. Як і самі мотори, вони характеризуються розумною вартістю.

Технічне обслуговування або ремонт мотора Парсун відбувається швидко, легко і не спустошує гаманець власника. Для цього просто зверніться до наших спеціалістів. Доставка потрібних комплектуючих здійснюється дуже швидко.

Інтернет-магазин parsun.in.ua надає максимальну гарантію на човнові мотори Parsun – 36 місяців.

Унікальна комбінація ефективних технологій Парсун, та як вона допомагає власникам човнів

Бренд Parsun відомий своїми конструктивними та технологічними рішеннями, які підвищують продуктивність, економність, захист та витривалість моторів. А відтак, забезпечують власнику плавзасоба максимальний комфорт, безпеку і економію коштів.

Зокрема, це:

 • інноваційні електронні системи запалювання СDI та TCI, які забезпечують легкий запуск за будь-якої погоди і дозволяють знизити оберти на холостому ходу;
 • генератори, від яких можна заряджати акумулятор та живити бортове обладнання;
 • система охолодження з термостатом, яка підтримує належну температуру мотора;
 • системи зниження вібрації;
 • захист мотора від запуску при ввімкнутій передачі;
 • “режим мілини”;
 • системи керування, які забезпечують високу маневреність і безпеку, покращують ходові якості плавзасобу;
 • технології для посиленого захисту від корозії вузлів і компонентів мотора (спеціальні покриття та матеріали);
 • відведення газів через маточину гвинта, що знижує рівень шуму,

та інші.

Причому, вартість моторів Парсун, в яких реалізований цілий комплекс найпрогресивніших рішень, дуже доступна.

Човни Parsun: швидше, легше, надійніше!

Співпраця компанії Парсун із українськими розробниками та інженерами призвела у 2016 році до появи інноваційної лінії надувних човнів.

Човни Parsun – це унікальне поєднання відмінних ходових якостей кільових човнів із простотою зборки і малою вагою надувних сланевих човнів.

Особливість цих моделей – так званий псевдокіль (Air Deck або гідролижою). Це широка надувна смуга з ПВХ, вмонтована по основній осі днища.

Завдяки їй зменшується площа контакту з водною поверхнею в режимі глісування, а відтак зменшується й опір води. Похилі ділянки човнів Парсун контактують із водою лише під час маневрів або зустрічі з хвилями.

Купити надувний човен Parsun – це означає отримати величезну кількість переваг:

 • швидкий та легкий вихід на глісер;
 • можливість застосування моторів меншої потужності;
 • менше потужність мотора – менше вага човна;
 • заощадження палива та коштів на нього;

Ось іще кілька важливих властивостей надувних човнів Parsun:

 • мають відмінні ходові якості й маневреність за рахунок продуманих пропорцій та параметрів балонів;
 • піднятий ніс забезпечує комфортний, легкий і безпечний хід на хвилях навіть навантаженого човна;
 • надійні та міцні, адже виробляються з високоякісного ПВХ щільністю 950 г/м2, підсиленого потужною армуючою сіткою;
 • довговічні, витривалі до УФ, паливно-мастильних матеріалів;
 • мають витривалі до навантажень з’єднання й кріплення;
 • просте складання та розкладання човна (весь процес займає лічені хвилини);
 • мало важать і компактні в розібраному стані (легко транспортуються в мінімальному багажному відсіку або навіть в руках);
 • комплектуються якісними фірмовими аксесуарами запатентованої конструкції, які необхідні для безпечного, комфортного й продуктивного дозвілля на воді.

Човни Парсун – перші у світі кільові човни, які поєднали таку велику кількість переваг для рибалок, мисливців та поціновувачів відпочинку на воді.

Компанія продовжує розробку нових моделей, які мають ще більш вражаючі характеристики. Зокрема, у 2020 році наш каталог поповнився двома новинками з Air Deck.

Асортимент Parsun

В інтернет-магазині parsun.in.ua ви можете купити човен Parsun та/або купити човновий мотор Парсун за ціною виробника, з офіційною гарантією і документацією.

В нашому асортименті – найновіші й класичні моделі виробника. В каталозі легко знайти 2-х або 4-х тактний мотор вашої мрії.

Обрати мотор можна за такими характеристиками:

 1. Потужність (від 2,6 до 60 к.с.).
 2. Довжина дейдвуда (381-508 мм).
 3. Система запалювання (CDI, TCI).
 4. Тип запуску (електричний, ручний).
 5. Спосіб керування (дистанційне, румпельне).
 6. Тип паливного бака (вбудований, вбудований зовнішній, вбудований зовнішній опціонарно, зовнішній).
 7. Об’єм паливного бака (від 1,2 до 24 л).
 8. З генератором 12V (6A, 8А) та без.
 9. Тип тріма (ручний, електрогідравлічний).
 10. Ціна.

А також обрати човен за доступною ціною, витратні матеріали (мастило), паливну систему та аксесуари. Наш асортимент постійно збільшується.

Забезпечуємо пост-продажний сервіс, якісну технічну підтримку. Надаємо професійні консультації та всіляко підтримуємо наших клієнтів. Звертайтеся!

Всі результати пошуку