- 1 %

Човновий мотор Parsun F6A BMS DC

Артикул: F6ABMS DC Категорія:
39000 грн 38415 грн
Є в наявності

Подарунки

Човновий мотор Parsun F6A BMS DC
39000 грн 38415 грн
39296 грн 38415 грн
Ви заощаджуєте 881 грн
 • Опис

  Човновий мотор Parsun F6A BMS DC

  Недорогий та економний 6-сильний агрегат із генератором для невеликих човнів. Його реальні робочі характеристики навіть перевищують заявлені виробником. Практичний та надійний вибір для рибалок – прихильників тролінгу, мисливців і поціновувачів активного дозвілля.

  Переваги 4х тактного 1-циліндрового човнового мотора Parsun F6A BMS DC

  1. Надійність, підтверджена гарантією на 3 роки.
  2. Дуже помірні розміри й вага.
  3. Обладнаний генератором зі стабілізатором та виходом для живлення 12 V.
  4. Зменшені шум, вібрація, викиди (відповідає сучасним екологічним вимогам).
  5. Заощаджує ПММ та власний технічний ресурс.
  6. Вдосконалені конструкції силового блоку та основних систем мотора.
  7. Може перевозитися в 3-х позиціях без витікання мастила.
  8. Швидкий, безвідмовний пуск мотора.
  9. Режим мілини та 5 позицій диференту.
  10. Можливість підключення додаткового паливного баку.
  11. Проста й чутлива румпельна система – для приємнішого й безпечнішого керування човном.
  12. Оптимальний захист від корозії навіть у солоній воді.
  13. Вартість, відчутно нижча за аналоги з Японії та США.

  Для кого? Для чого?

  Тихий човновий мотор Парсун F6A BMS DC за невисоку ціну задовольняє більшість потреб власників невеликих човнів, які беруть із собою в дорогу помірні вантажі. Зокрема потреб рибалок, мисливців та просто прихильників спокійного відпочинку на водоймах.

  Агрегат легко розганяє до глісерної швидкості надувний (ПВХ) човен довжиною до 3,5 м з 1-2 людьми, запасом палива та необхідним екіпіруванням.

  На практиці ця модель може перевищувати заявлений виробником максимум обертів. Особливо в комплекті з надувними ПВХ човнами Parsun, оснащеними гідролижею Air Deck. В цьому випадку швидкість може сягати більше 30 км/год (з однією людиною вагою до 100-120 кг на борту).

  Продуктивний човновий мотор Parsun 6 FA BMS рекомендований для:

  • будь-яких видів риболовлі з човна, зокрема тролінгу;
  • полювання за водною дичиною;
  • швидкого катання на глісері;
  • перевезення неважких вантажів та людей (у водотоннажному режимі);
  • комерційного використання (на човнах для прокату, тощо);
  • човнів на базах рибних і водних господарств, природоохоронних і дослідницьких організацій;
  • інших завдань, де потрібен легкий, недорогий і простий у керуванні човновий мотор.

  Для яких плавзасобів?

  Недорогий човновий мотор Парсун Еф 6 А Бе Ем Ес Ді Сі розроблений для малих та середніх легких суден. А саме:

  • надувних (ПВХ) човнів;
  • алюмінієвих човнів;
  • пластикових човнів;
  • RIB човнів;
  • гребних човнів.

  Мотор обладнаний коротким дейдвудом (розмір S). Його легко встановити на стаціонарний або навісний транець висотою 381 мм. Допомагає в цьому потужна транцева скоба зі струбцинами. Завдяки невеликій вазі мотора та простоті монтажної системи, встановлення й демонтаж здійснюються за лічені хвилини навіть без сторонньої допомоги.

  Зовнішній корпус агрегату та корпуси найцінніших компонентів вироблені з «морського» алюмінію. Сплаву, який має посилені антикорозійні властивості. Завдяки йому мотор можна регулярно використовувати в солоних акваторіях.

  Перед купівлею човнового мотора для вашого плавзасобу обов’язково перевірте, чи відповідає потужність агрегату характеристикам човна та допускам його виробника.

  Детальний огляд моделі

  Легкий 4х тактний човновий мотор Parsun F6A BMS DC – версія мотора F6A BMS, доповнена вбудованим генератором зі стабілізатором та виходом 12 V (6 A).

  Він зробить ваш відпочинок ще комфортнішим та цікавішим. Адже може служити не лише для живлення штатних і спеціальних бортових приладів судна (ехолота, електричної якірної лебідки, тощо). Але й особистих електроприладів та електронних девайсів відпочиваючих.

  Інші переваги «попередника» збереглися в моделі F6A BMS DC у повному обсязі. Детально ознайомтеся з ними за посиланням. А тут ми коротко перерахуємо основні.

  1. Габарити та вага, які не обтяжують невеликий човен, дають змогу взяти з собою більше речей і легше набрати потрібну швидкість.
  2. Можливість перевозити човновий мотор Parsun F6A BMS DC у 3-х «лежачих» положеннях. Завдяки конструкції «непроливайці», мастило не виливається з картера і вам не доведеться чекати, поки воно «повернеться» назад.
  3. Система примусового змащування, «мокрий картер». Забезпечує довше збереження механізмів у хорошому стані.
  4. Вікно для контролю рівня мастила – додає зручності в обслуговуванні.
  5. Зручна та велика ручка для перенесення. Разом із помірною вагою мотора полегшує його транспортування до місця відпочинку, монтаж і демонтаж. Переносити мотор можна в одній руці без проблем!
  6. Легка доступність елементів керування, які критично важливі для безпеки й комфорту поїздки – розташовані на румпелі та фронтальній панелі корпусу. Кермування стало інтуїтивно простим і точним!
  7. Помпа підкачки палива в карбюратор – дозволяє швидше наповнити його, а відтак, швидше запустити «холодний» мотор і почати стабільний рух.
  8. Човновий мотор Парсун Ф6A BMS ДіСі оснащений силовим агрегатом OHV – приймистим, продуктивним і динамічним. В реальності він навіть перевищує заявлені виробником робочі показники.
  9. Збільшений об’єм циліндру забезпечує підвищену продуктивність мотора та швидший набір максимальної швидкості. При цьому витрати палива залишилися дуже помірними.
  10. Вдосконалена коробка передач з низькою ступінню зношування й підвищеним передавальним числом. Також дає можливість швидше розганятися та зменшує шум.
  11. Покращена конструкція трансмісії, яка подовжує її строк служби, стабілізує роботу мотора та додає динаміки плавзасобу.
  12. Точна, економна, надійна електронна система запалювання CDI – забезпечує швидкий пуск навіть непрогрітого мотора в складних погодних умовах та при низькій температурі середовища.
  13. Ефективний ручний стартер зі зручною ручкою, посиленою муфтою та захистом від корозії. Разом із цифровим комутатором запалювання CDI складає одну з найнадійніших систем запуску у світі човнових моторів.
  14. Вихлоп через маточину гвинта. Зменшує рівень шуму. А відсутність вихлопного патрубка дозволяє покращити гідродинаміку підводної частини агрегату.
  15. Просте й комфортне румпельне керування з ручкою газу на румпелі. Є регулятор плавності поворотів ручки, який може виступати фіксатором обертів.
  16. Система екстреного відключення мотора (аварійна чека на шнурі, яка закріплюється на кнопці вимкнення агрегату та на одязі, руці чи нозі керманича). Якщо власник віддалиться від румпеля на небезпечну відстань – чека від’єднається і мотор зупиниться.
  17. Трипозиційна коробка передач із захистом від запуску мотора на ввімкненій передачі.
  18. Регулятор плавності повороту мотора (при зміні напрямку). Дозволяє підвищити маневреність плавзасобу. А також допомагає стабілізувати керування ним у складних погодних умовах, на хвилях, вітрі.
  19. Трім-система із 5 кутами нахилу дейдвуда. Можна підібрати оптимальний нахил, який дозволить швидше виходити на глісер і безпечніше пересуватися по водоймі. Без зайвих витрат пального і ресурсів мотора.
  20. Окремий механізм для режиму мілини – допомагає уникнути пошкодження підводної частини мотора, гвинта й трансмісії на складних ділянках водойми.
  21. Оптимальна для човнових моторів система охолодження – водяна з примусовим циркулюванням. Термостат допомагає автоматично підтримувати робочу температуру агрегату в безпечних межах.
  22. Конектор для під’єднання зовнішнього паливного баку. Його ви можете обрати на власний розсуд. Якщо вбудованого баку на 1,3 літри вам недостатньо, щоб насолодитися відпочинком. Ваше дозвілля на воді буде тривати стільки, скільки ви самі вирішите.

  Де краще купити човновий мотор Parsun F6A BMS DC?

  Надійному 4х тактному човновому мотору Парсун Ф6A BMS DC довіряють в усьому світі. Сучасні рішення для комфорту й безпеки керування поєднуються у ньому з високою продуктивністю. А також тихою роботою, зменшеним рівнем вібрації та екологічністю.

  Він забезпечить продуктивний тролінг, полювання або просто відпочинок на водоймі. А також живлення ваших бортових та особистих електроприладів. З ним ви не залишитеся без зв’язку та цікавих фото через розряджений смартфон.

  Щоб зробити ваше дозвілля ще приємнішим, спеціалізований інтернет-магазин parsun.in.ua приготував для вас додаткові переваги:

  • аргументовану, помірну ціну човнового мотора;
  • повну передпродажну підготовку мотора;
  • офіційну гарантію на 36 місяців (за умови дотримання всіх гарантійних вимог);
  • безкоштовну доставку по Україні;
  • знижки та акції;
  • а також ПОДАРУНКИ*! Які ви можете обрати самі, або скористатися двома нашими пропозиціями. Це мастило для 4х тактних човнових моторів Parsun 10W40 (1 л.) та каністра SEAFLO на 5 л.

  *Дізнайтеся про умови акції за посиланням.

  Купіть легкий човновий мотор з генератором Parsun F6A BMS DC для безпечнішого й цікавішого дозвілля на воді!

 • Характеристики
  Потужність мотора, к.с.

  6

  Потужність мотора, кВт

  4.4

  Тип мотора

  4 тактний

  Довжина дейдвуда, мм

  381

  Кількість циліндрів

  1

  Робочий об'єм циліндрів, куб.см

  148

  Діаметр циліндра та хід поршня, мм

  64х46

  Передавальне число

  2.15:1 (28:13)

  Система запалювання

  CDI

  Тип запуску

  ручний

  Керування

  румпельне

  Передачі

  вперед-нейтраль-назад

  Система подачі палива

  карбюратор

  Система газорозподілу

  OHV

  Рекомендоване паливо

  А92, А95

  Тип паливного бака

  вбудований

  Витрати палива, л/г

  2.3

  Об'єм паливного бака, л

  1.3

  Масло в редуктор

  SAE 90

  Об'єм масла в редукторі, мл

  100

  Масло в мотор

  SAE 10W30, SAE 10W40

  Об'єм масляного картера, мл

  600

  Тип свічки запалювання

  DCPR6E, NGK CR6HS

  Максимальні оберти, об/хв

  4500-5500

  Генератор

  12 V, 6 A

  Охолодження

  водяне

  Вихлоп

  через маточину гвинта

  Трім

  ручний

  Режим мілини

  є

  Кількість лопастей гвинта

  3

  Стандартний гвинт (крок в дюймах)

  3×7-1/2''x7''

  Матеріал гвинта

  алюміній

  Розміри мотора, мм

  1050х965х390

  Вага мотора, кг

  27

  Комплектація

  інструкція з експлуатації 1 шт., картонна упаковка 1 шт., мотор 1 шт., ремкомплект 1 шт., трос аварійного запуску 1 шт., чека безпеки 1 шт.

  Країна виробник

  Китай

  Гарантія, місяців

  36