- 2 %

Човновий мотор Parsun F5 BMS

Артикул: F5BMS Категорія:
32370 грн 31884 грн
Є в наявності

Подарунки

Човновий мотор Parsun F5 BMS
32370 грн 31884 грн
32550 грн 31884 грн
Ви заощаджуєте 666 грн
 • Опис

  Човновий мотор Parsun F5 BMS

  Найвигідніший компроміс між ціною, потужністю та якістю. Найдешевша 4х тактна модель Парсун для тролінгу, здатна вивести одномісний човен на глісер. Всі переваги 4х тактних човнових моторів: тиха робота, практично відсутня вібрація, екологічність.

  Переваги 4х тактного 1-циліндрового човнового мотора Parsun F5 BMS

  1. Надійність, яку підтверджує офіційна гарантія на 36 місяців.
  2. Забезпечує швидкі поїздки на глісері в легких плавзасобах.
  3. Три передачі.
  4. Режим мілини.
  5. Безвідмовна система запалювання.
  6. Можливість підключення зовнішнього паливного баку.
  7. Одна з найлегших 4х тактних моделей Парсун.
  8. Забезпечує легке, чутливе та маневрене керування човном.
  9. Мінімальний шум і вібрація.
  10. Посилений антикорозійний захист.
  11. Для найпопулярніших видів відпочинку на водоймах, зокрема тролінгової риболовлі й полювання з човна.

  Для кого? Для чого?

  Модель Парсун F5 BMS задовольнить вимоги як поціновувачів спокійного відпочинку на водоймах без зайвого шуму, так і бажаючих насолодитися глісерною швидкістю.

  Агрегат характеризується економністю й продуктивною, стабільною роботою в усьому діапазоні обертів. А також особливою надійністю, яка відрізняє човнові мотори Парсун.

  Відтак, рекомендується для:

  • тролінгу;
  • інших видів риболовлі з човна;
  • полювання з човна;
  • поїздок на глісері в 1-місних мало навантажених плавзасобах (ПВХ-човнах, тощо);
  • поїздок у водотоннажному режимі в човнах з вантажем та 2-3 відпочиваючими;
  • комерційного використання (прокат човнів, тощо);
  • а також завдяки екологічності – для рибних, водних господарств, природоохоронних акваторій.

  Для яких плавзасобів?

  Парсун Ф 5 Бе Ем Ес може використовуватися на:

  • невеликих надувних (ПВХ) човнах;
  • невеликих алюмінієвих човнах;
  • невеликих пластикових човнах;
  • невеликих RIB човнах;
  • гребних човнах.

  Легкий 4х тактний човновий мотор Парсун F5 BMS має короткий дейдвуд (розмір S). Призначений для монтажу на стаціонарні та навісні транці висотою 381 мм.

  Завдяки «морському» алюмінієвому сплаву, компоненти агрегату мають високий опір корозії не лише в прісній, а й у солоній воді. Відтак, мотор може постійно використовуватися в морських акваторіях.

  Потужність мотора дозволяє поїздки на глісері в легких плавзасобах з 1 людиною. У водотоннажному режимі дозволяє пересування на досить високій швидкості з 2-3 людьми та/або відповідним вантажем.

  Особливо продуктивно цей мотор «працює» в комплекті з триметровими надувними ПВХ човнами Parsun, оснащеними гідролижею Air Deck. Дозволяючи швидко виводити їх на глісер навіть за складних погодних умов (зустрічний вітер і хвилі) та з суттєвим навантаженням.

  Рекомендуємо перед купівлею човнового мотора перевірити, чи відповідає його потужність характеристикам вашого човна та допускам виробника.

  Детальний огляд моделі

  Легкий та ергономічний

  Недорогий 4х тактний човновий мотор Parsun F5 BMS має зовнішні параметри й вагу, які роблять дуже простими зберігання, монтаж та транспортування.

  І навіть перенесення в одній руці. Для цього передбачена зручна, збалансована ручка. Виїмка позаду в корпусі допомагає змінювати кут нахилу встановленого мотора.

  Незначна вага човнового мотора для тролінгу Парсун Ф 5 BMS дозволяє взяти в дорогу більший запас палива або речей для відпочинку.

  Монтаж/демонтаж без зайвих зусиль

  Потужні монтажні скоби забезпечують надійне кріплення й утримання мотора. Затискувачі струбцин обладнані зручними ручками.

  Ефективна монтажна система, плюс – мала вага й помірні габарити мотора дозволяють монтувати його за лічені хвилини. І так само швидко знімати за потреби.

  Керуйте човном, не відриваючись від краєвидів

  Всі елементи керування мають продумане розташування. Яке не потребує від керманича зайвих рухів і не відволікає від курсу човна або маневрів.

  Parsun F5 BMS – це впевнене й комфортне керування човном навіть у складних умовах і на значних обертах.

  Румпельна система керування покращеної конструкції

  Розробники човнового мотора на 5 к.с. Parsun F5 BMS потурбувалися, аби всі ваші дії на швидкості були точними, безпечними й легкими.

  1. Поворотна ручка обертів розташована на румпелі. Оснащена прорезиненим покриттям і має виразний рельєф для зручного хвату.
  2. Затискач ручки газу. Дозволяє підібрати оптимальне зусилля для зміни обертів. А також зафіксувати оберти для далекої поїздки на одній швидкості.
  3. Кнопка вимкнення агрегату на румпелі. До човнового мотора додається комплект безпеки керманича – чека аварійної зупинки на шнурі. Чека кріпиться до кнопки, а інший кінець шнура – до одягу, руки або ноги власника. Якщо він випадково віддалиться від мотора, чека висмикнеться і мотор зупиниться.

  F5 – найдешевша 4х тактна модель Парсун  із трьома передачами

  У мотора три передачі – вперед, нейтральна та назад. Важіль знаходиться з лівого боку на корпусі. Легко досяжний, зручної форми, легко перемикається.

  Зміна напрямку «вперед-назад» стала ще зручнішою! Не потрібно розвертати мотор румпелем на 180 градусів, як у дешевших моделей.

  До речі, модель обладнана системою захисту від спроб запустити мотор на ввімкненій передачі. Запуск мотора можливий лише на нейтралі.

  Регулятор плавності маневрів

  Розташований на дейдвуді під силовим блоком. За його допомогою можна підібрати оптимальну чутливість головного поворотного механізму до ваших зусиль.

  На великих швидкостях, на хвилях і на далеких маршрутах дозволяє зменшити рискання човна, підвищити стабільність керування й маневреність.

  Надійний і швидкий запуск навіть при низьких температурах

  В моделі надійного човнового мотора Parsun F5 BMS використовується вдосконалений транзисторний комутатор запалювання TCI. Це означає:

  • стабільність, тривалість і потужність іскри на всіх обертах;
  • запалювання точно в потрібний момент – задля продуктивного використання палива й ресурсу мотора;
  • подовжений термін служби свічок;
  • відсутність потреби в спеціальному обслуговуванні.

  Ефективний ручний стартер зі зручною ручкою допомагає легко запустити навіть непрогрітий мотор. Корпус та компоненти стартеру Parsun F5 BMS мають потужний захист від корозії, зокрема й на солоних водоймах.

  Легка зміна диференту

  Правильно підібраний кут нахилу мотора (диферент) – це:

  • стабільність човна і безпека людей в ньому;
  • оперативний «розгін» до глісерної швидкості;
  • продуктивне й заощадливе використання ресурсів мотора;
  • кращі ходові якості та маневреність човна.

  Все це стало можливим завдяки 5-позиційному ручному тріму. Зміна кута нахилу здійснюється легко й швидко – за допомогою простих стрижнів із фіксаторами.

  Режим мілини для безпеки мотора

  Човновий мотор для тролінгу Парсун Ф-5 BMS має окремий механізм для оперативного підйому мотора. Він допоможе уникнути пошкодження гвинта, трансмісії та дейдвуда на складних ділянках водойми. Наприклад, під час швартування або подолання мілини, підводних заростей та підводних перешкод.

  У верхній точці підйому спрацьовує фіксатор. Окрема ручка відповідає за звільнення з фіксації. Якщо ви зупиняєтесь на довгий час, фіксація піднятого мотора дозволить зменшити корозійний вплив водного середовища.

  Захист від перегрівання «нон-стоп»

  Тихий човновий мотор Parsun F 5 обладнаний безвідмовною і найнадійнішою системою водяного охолодження з примусовим циркулюванням. Вона безперервно підтримує безпечну температуру агрегату під час його роботи, поки вікна забору води на дейдвуді занурені у водойму. Контроль температури покладений на термостат.

  Для ефективної роботи системи охолодження потрібно періодично перевіряти й очищувати її отвори та канали в дейдвуді.

  Вбудованого баку мало? Підключайте додатковий!

  Вбудований паливний бак Parsun F5 розрахований на 1,3 л. Щоб ваша поїздка могла тривати довше, розробники передбачили конектор для підключення зовнішнього баку. Який ви самі можете обрати й придбати– згідно ваших потреб.

  Де краще купити човновий мотор Parsun F5 BMS?

  4х тактний човновий мотор для малих човнів Парсун 5 ФБМС допоможе вам розкрити нові можливості вашого човна і насолодитися довгоочікуваним відпочинком на природі.

  Цей тихий, легкий, економний агрегат задовольняє більшість потреб рибалок та мисливців. А також бажаючих провести час на водоймі безпечно і з комфортом.

  Замовляйте Parsun F5 BMS в інтернет-магазині parsun.in.ua – ми забезпечимо вам ще й привабливу, зрозумілу ціну. А до неї:

  • повну передпродажну підготовку мотора;
  • офіційну гарантію на 36 місяців (за умови дотримання всіх гарантійних вимог);
  • безкоштовну доставку по Україні;
  • знижки та акції;
  • а також ПОДАРУНКИ*! Які ви можете обрати самі, або скористатися двома нашими пропозиціями. Це мастило для 4х тактних човнових моторів Parsun 10W40 (1 л.) та каністра SEAFLO на 5 л.

  *Дізнайтеся про умови акції за посиланням.

  Бажаєте поєднати швидкість, спокій та просте керування човном? Купуйте надійний і недорогий човновий мотор Parsun F5 BMS.

 • Характеристики
  Потужність мотора, к.с.

  5

  Потужність мотора, кВт

  3.7

  Тип мотора

  4 тактний

  Довжина дейдвуда, мм

  381

  Кількість циліндрів

  1

  Робочий об'єм циліндрів, куб.см

  112

  Діаметр циліндра та хід поршня, мм

  59х41

  Передавальне число

  2.08:1 (27:13)

  Система запалювання

  TCI

  Тип запуску

  ручний

  Керування

  румпельне

  Передачі

  вперед-нейтраль-назад

  Система подачі палива

  карбюратор

  Система газорозподілу

  OHV

  Рекомендоване паливо

  А92, А95

  Тип паливного бака

  вбудований

  Витрати палива, л/г

  2

  Об'єм паливного бака, л

  1.3

  Масло в редуктор

  SAE 90

  Об'єм масла в редукторі, мл

  105

  Масло в мотор

  SAE 10W30, SAE 10W40

  Об'єм масляного картера, мл

  500

  Тип свічки запалювання

  NGK BR6HS

  Максимальні оберти, об/хв

  4000-5000

  Генератор

  немає

  Охолодження

  водяне

  Вихлоп

  над гвинтом

  Трім

  ручний

  Режим мілини

  є

  Кількість лопастей гвинта

  3

  Стандартний гвинт (крок в дюймах)

  3×7-1/2''x7''

  Матеріал гвинта

  алюміній

  Розміри мотора, мм

  1029х717х361

  Вага мотора, кг

  24.5

  Комплектація

  інструкція з експлуатації 1 шт., картонна упаковка 1 шт., мотор 1 шт., ремкомплект 1 шт., трос аварійного запуску 1 шт., чека безпеки 1 шт.

  Країна виробник

  Китай