- 2 %

Човновий мотор Parsun F5 BML

Артикул: F5BML Категорія:
32760 грн 32269 грн
Є в наявності

Подарунки

Човновий мотор Parsun F5 BML
32760 грн 32269 грн
32968 грн 32269 грн
Ви заощаджуєте 699 грн
 • Опис

  Човновий мотор Parsun F5 BML

  Зменшений рівень шуму, вібрації та шкідливих викидів. Потужність 5 к.с. – оптимальна для легких одно- двомісних човнів. Беззаперечна надійність. І дуже помірна ціна за такий набір переваг. Ось чому ця модель Парсун користується особливим попитом серед поціновувачів тролінгу, полювання та тихого відпочинку на водоймах.

  Переваги 4х тактного 1-циліндрового човнового мотора Parsun F5 BML

  1. Надійність, підтверджена офіційною гарантією на 36 місяців.
  2. Може швидко вивести на глісер 1-3 місний човен з вантажем та людьми.
  3. Легкий, малогабаритний, зручний.
  4. Економна витрата пального.
  5. Довгий дейдвуд – для морських суден.
  6. Посилений «морський» алюмінієвий сплав – для захисту від корозії в солоній воді.
  7. Є окрема передача «назад» – зміна напрямку відбувається швидко й легко.
  8. Режим мілини та 5 позицій нахилу мотора – для безпеки й покращення ходових якостей човна.
  9. Точна й безвідмовна система запалювання.
  10. Конектор для підключення зовнішнього паливного баку.
  11. Продумана сучасна система керування – із цим мотором легко впорається навіть новачок.

  Для кого? Для чого?

  До моделі Парсун F5 BML легко звикнути. Адже вона розроблена з урахуванням сучасних вимог щодо комфорту та надійності керування човном і моторними функціями.

  Ця версія 4х тактного 5-сильного агрегату – вдалий вибір для власників невеликих човнів, які потребують глісерної швидкості. Та беруть із собою в дорогу невелику кількість спорядження.

  Ви звикли відпочивати в морських акваторіях? Майте на увазі: Parsun F5 BML демонструє підвищену стійкість до корозійного впливу солоної води. А розмір його дейдвуду дозволяє монтувати мотор на високі транці середніх за розміром морських суден.

  Прихильникам рибальства, полювання та максимально спокійного дозвілля на природі сподобаються дуже низькі рівні шуму й вібрації агрегату.

  4х тактний човновий мотор Parsun F5 BML популярний для:

  • тролінгу;
  • інших видів риболовлі з човна;
  • полювання з човна;
  • поїздок на глісері в 1-3 місних легких плавзасобах;
  • поїздок у водотоннажному режимі в досить навантажених 1-3 місних човнах;
  • поїздок у водотоннажному режимі в середніх за розміром човнах з невеликим вантажем;
  • човнів комерційного використання (прокатних, тощо);
  • човнів на службі рибних та водних господарств, природоохоронних акваторій (завдяки екологічності мотора);
  • морських прогулянок на невеликій відстані від берега.

  Для яких плавзасобів?

  Легкий човновий мотор Парсун Ф 5 Бе Ем Ел може встановлюватися на:

  • надувні (ПВХ) човни;
  • алюмінієві човни;
  • пластикові човни;
  • RIB човни;
  • гребні човни;
  • малі яхти та вітрильні плавзасоби – в якості маневрового або тролінгового мотора.

  Човни довжиною до 3,5 м з помірним вантажем та 1-2 відпочиваючими може легко й швидко виводити на глісер. Більшим плавзасобам забезпечить досить швидке й комфортне транспортування у водотоннажному режимі.

  Ця версія 4х тактного човнового мотора Парсун на 5 к.с. має довгий дейдвуд (розмір L). Тобто, може монтуватися на високі стаціонарні й навісні транці (508 мм). Зокрема – транці суден, призначених для морських акваторій.

  Щоб покупка човнового мотора виправдала себе на 100%, рекомендується заздалегідь перевірити, чи відповідає потужність агрегату характеристикам вашого човна. Звичній вазі човна з усім необхідним для вашого дозвілля. А головне – допускам виробника плавзасобу.

  Детальний огляд моделі

  Надійний 4х тактний човновий мотор Parsun F5 BML – це версія Parsun F5 із довгим дейдвудом. Ця особливість дає змогу встановлювати мотор на морські плавзасоби з високим транцем.

  Відповідно, трохи збільшилися зовнішні габарити та вага моделі. Проте вони залишилися дуже помірними (1156х717х361 мм, 25,5 кг). Інші переваги базової моделі збереглися в повному обсязі – дізнайтеся про них за посиланням. Тут ми коротко перерахуємо основні.

  1. Легкість та ергономічність. Можна без надмірних зусиль переносити в руці та монтувати/демонтувати. А також зберігати й транспортувати в невеликому об’ємі простору.
  2. Швидкий монтаж на транці та демонтаж для транспортування в авто. Завдяки простій, але надійній системі кріплень зі струбцинами та потужними транцевими скобами. Встановити мотор можна без сторонньої допомоги за лічені хвилини.
  3. Продумане розташування елементів керування на корпусі – в безпосередній досяжності для керманича. Навіть не доведеться змінювати позу, сидячи в човні.
  4. Поворотна ручка газу з індикатором обертів та витрат палива на румпелі. Керуйте човном з максимальною зручністю!
  5. Регулятори плавності повороту ручки газу (на румпелі) та самого мотора (на дейдвуді). Можна підібрати оптимальну чутливість механізмів до ваших зусиль, швидкості руху та умов на водоймі. А відтак, покращити маневреність і підвищити безпеку на високій швидкості.
  6. Фіксація обертів. Якщо вам потрібна далека поїздка на постійній швидкості, той самий регулятор зусиль для повороту ручки газу можна затиснути повністю. Зафіксувавши таким чином певні оберти. Вам не потрібно буде весь час утримувати їх «вручну».
  7. Кнопка вимкнення мотора на румпелі плюс чека аварійної зупинки. Чека на витому шнурі фіксується на кнопці. Інший кінець шнура – на екіпіровці керманича, або на його руці (нозі). Якщо керманич віддалиться від румпеля, чека висмикнеться і мотор вимкнеться.
  8. Три передачі – вперед, «нейтраль» та назад. Набагато практичніше, ніж у дешевших моделей, де для руху назад потрібно розвертати мотор на 180° і перекидати румпель у протилежний бік. Це найдешевший 4х тактний мотор для легких човнів Парсун із 3-ма передачами.
  9. Система захисту від запуску на ввімкненій передачі. Дозволяє пуск лише на нейтралі, що сприяє безпеці й більш тривалому строку служби мотора.
  10. Високоефективне запалювання TCI. Разом із ручним стартером, обладнаним зручною ручкою, забезпечує на диво швидкий старт навіть у холодну погоду. З цією системою ви не витрачаєте зайвий час, сили та нерви, починаючи рух до улюбленого місця відпочинку.
  11. Продуктивний, приймистий, але компактний силовий блок OHV. Дає змогу відчути всі 5 кінських сил в дії: швидко вивести невеликий човен на глісер, перевезти помірний вантаж та пасажирів, впевнено виконувати маневри в складних умовах. Робота агрегату стабільна, плавна й тиха. Витрати пального – максимум 2 л на годину. За робочими характеристиками агрегат не поступається кращим світовим аналогам від провідних виробників. А деякі навіть переважає.
  12. 5-позиційний ручний трім з простою фіксацією. Дозволяє підібрати диферент (кут нахилу дейдвуда), який істотно покращить ходові якості плавзасобу, забезпечить більш ефективне використання ресурсів мотора та палива. А також пришвидшене виведення човна на глісер.
  13. Режим мілини. Окрема система підйому мотора дозволяє уникати підводних перешкод і заростей. А також безпечно (для гвинта й трансмісії) долати мілину та швартуватися.
  14. Найнадійніша система охолодження човнового мотора. Охолодження здійснюється водою, яка примусово нагнітається в канали дейдвуда з водойми. Термостат контролює температуру агрегату, допомагаючи постійно підтримувати її в безпечному, робочому діапазоні.
  15. Конектор для паливного баку. Крім вбудованого баку на 1,3 л, у вас є можливість підключити зовнішній. Який ви можете обрати на власний розсуд для більш тривалої та насиченої приємними враженнями поїздки.

  Де краще купити човновий мотор Parsun F5 BML?

  4х тактний човновий мотор з довгим дейдвудом Парсун Ф 5 БМЛ – це вдале поєднання потужності, невеликої ваги, стабільної роботи та невибагливості в обслуговуванні.

  Якщо вам потрібен продуктивний агрегат для невеликого човна, кращий варіант годі шукати. Особливо якщо ви плануєте відпочивати в морській акваторії, де потрібен потужніший захист мотора від корозії.

  Великий комплекс переваг цього агрегату зробив його популярним серед рибалок, мисливців, прихильників активного відпочинку на водоймах. Не лише в Україні, а й в цілому світі. Адже на додачу до функціональності, мотор Parsun F5 BML має ціну, набагато нижчу за японські аналоги.

  Саме таку збалансовану цінову пропозицію ви отримуєте в нашому спеціалізованому інтернет-магазині parsun.in.ua. Але й це не все. На додачу ми пропонуємо:

  • повну передпродажну підготовку мотора;
  • офіційну гарантію на 36 місяців (за умови дотримання всіх гарантійних вимог);
  • безкоштовну доставку по Україні;
  • знижки та акції;
  • а також ПОДАРУНКИ*! Які ви можете обрати самі, або скористатися двома нашими пропозиціями. Це мастило для 4х тактних човнових моторів Parsun 10W40 (1 л.) та каністра SEAFLO на 5 л.

  *Дізнайтеся про умови акції за посиланням.

  Легкість керування човном, безпека на воді, заощадження коштів і приємне, спокійне дозвілля. Ось що забезпечить вам надійний човновий мотор Parsun F5 BML. Замовляйте, не гаючи часу!

 • Характеристики
  Потужність мотора, к.с.

  5

  Потужність мотора, кВт

  3.7

  Тип мотора

  4 тактний

  Довжина дейдвуда, мм

  508

  Кількість циліндрів

  1

  Робочий об'єм циліндрів, куб.см

  112

  Діаметр циліндра та хід поршня, мм

  59х41

  Передавальне число

  2.08:1 (27:13)

  Система запалювання

  TCI

  Тип запуску

  ручний

  Керування

  румпельне

  Передачі

  вперед-нейтраль-назад

  Система подачі палива

  карбюратор

  Система газорозподілу

  OHV

  Рекомендоване паливо

  А92, А95

  Тип паливного бака

  вбудований

  Витрати палива, л/г

  2

  Об'єм паливного бака, л

  1.3

  Масло в редуктор

  SAE 90

  Об'єм масла в редукторі, мл

  105

  Масло в мотор

  SAE 10W30, SAE 10W40

  Об'єм масляного картера, мл

  500

  Тип свічки запалювання

  NGK BR6HS

  Максимальні оберти, об/хв

  4000-5000

  Генератор

  немає

  Охолодження

  водяне

  Вихлоп

  над гвинтом

  Трім

  ручний

  Режим мілини

  є

  Кількість лопастей гвинта

  3

  Стандартний гвинт (крок в дюймах)

  3×7-1/2''x7''

  Матеріал гвинта

  алюміній

  Розміри мотора, мм

  1156х717х361

  Вага мотора, кг

  25.5

  Комплектація

  інструкція з експлуатації 1 шт., картонна упаковка 1 шт., мотор 1 шт., ремкомплект 1 шт., трос аварійного запуску 1 шт., чека безпеки 1 шт.

  Країна виробник

  Китай