Човновий мотор Parsun F40 FWS-T-EFI

Артикул: F40FWS-T-EFI Категорія:
174720 грн 172099 грн
Є в наявності
 • Опис

  Човновий мотор Parsun-40 FWS-T-EFI

  Економний інжекторний 40-сильний агрегат із підвищеною продуктивністю та комфортною, високочутливою системою керування. Демонструє надзвичайну стабільність і плавність роботи в різних режимах поїздки. Модель обладнана дистанційним керуванням, комбінованою системою пуску та електротрімом. Цей тихий мотор працює практично без вібрації, забезпечуючи комфортне керування рибальським або мисливським човном. Підходить для значно навантажених багатомісних середніх та великих плавзасобів. А також для більшості видів відпочинку на воді. Зокрема – швидкісних розваг.

  Переваги 4х тактного 3-циліндрового човнового мотора Parsun F40 FWS-T-EFI

  1. Надійність, підтверджена 3-річною офіційною гарантією.
  2. Збалансовані габарити та вага.
  3. Підвищена робоча потужність і продуктивність в різних режимах експлуатації.
  4. Висока економія палива.
  5. Ефективне використання ПММ і технічного ресурсу агрегату.
  6. Електронний контроль роботи мотора для безпечної, впевненої поїздки.
  7. Високоточна, невибаглива електронна система запалювання.
  8. Швидкий старт навіть непрогрітого мотора.
  9. Легкий початок руху навіть у важких погодних та гідрологічних умовах.
  10. Стабільна робота на малих обертах.
  11. Чітке та плавне перемикання передач (вперед/нейтраль/назад).
  12. Чутлива, проста й зручна система керування.
  13. Швидкий і легкий розгін до глісерної швидкості важкого човна.
  14. Комплектується пультом ДК з електростартером та електрогідравлічним трімом.
  15. Конструкція «непроливайка» – цей 4х тактник може перевозитися на будь-якому боці.
  16. Спеціальні технічні рішення для зменшення шуму та вібрації.
  17. Екологічність (мінімізовані рівні шкідливих викидів).
  18. Антикорозійні матеріали, які надійно захищають мотор також у солоній воді.
  19. Невибагливий щодо обслуговування.
  20. Генератор (12 V, 18 A) у базовій комплектації – для живлення бортових і особистих електропристроїв.
  21. Зовнішній паливний бак на 24 л зі шлангом та грушею підкачки в комплекті.
  22. Система водяного охолодження з автоматичною підтримкою безпечної температури мотора.
  23. Вихлоп через маточину гвинта (покращує робочі показники мотора, зменшує шум).
  24. Система аварійної зупинки мотора для безпеки керманича.
  25. Розширений фірмовий комплект для монтажу, ремонту й обслуговування мотора.
  26. Ціна, яка набагато нижча за аналоги від найнадійніших світових брендів, зокрема японських.

  Для кого? Для чого?

  Надійний 4х тактний човновий мотор Парсун F40 FWS-T-EFI може успішно використовуватися для різних видів дозвілля на воді. Зокрема:

  • риболовлі з човна;
  • тролінгу;
  • полювання на водоймах;
  • подорожей водоймами;
  • розважальних поїздок на глісері;
  • буксирування водних атракціонів;
  • буксирування водних лиж;
  • перевезення пасажирів та вантажів;
  • комерційного (масового) використання;
  • оснащення водного транспорту спеціального призначення.

  Цей 40-сильний човновий мотор відноситься до агрегатів середнього класу потужності. Він орієнтований, в першу чергу, на швидке транспортування людей і вантажів на значні відстані. Використовується також для швидкісних та туристичних прогулянок.

  Такі якості, як тиха робота, несуттєвий рівень вібрації та стабільність на низьких обертах забезпечили моделі Parsun F40 FWS-T-EFI високий рейтинг серед рибалок і мисливців.

  Потужний антикорозійний захист дає змогу постійно експлуатувати її у солоних (морських) акваторіях. Високоякісна зборка та матеріали надають мотору витривалості. А також забезпечують підвищений захист його вузлів і компонентів у складних кліматичних та водних умовах.

  Це човновий мотор зазвичай встановлюється у плавзасобах із великою допустимою завантаженістю, які розраховані на 5 і більше людей та використовуються на великих водоймах всіх типів.

  Він швидко виводить на глісер навантажений човен середніх габаритів. Реальної робочої потужності вистачить навіть для впевненого буксирування водних лиж та водних атракціонів типу «таблетка» або «банан».

  Технічні рішення, застосовані у цій моделі, обумовлюють високу економію палива та збереження ресурсу агрегату в повному діапазоні обертів. А також легке та точне керування човном як під час далеких переході, так і під час маневрування.

  До того ж, знижений рівень токсичних викидів дає змогу експлуатувати цей човновий мотор на водоймах із особливими екологічними вимогами до водомотороної техніки.

  Для яких плавзасобів?

  Недорогий човновий мотор на 40 кінських сил Парсун F 40 FWSTEFI обладнаний коротким дейдвудом (розмір «S»). Тобто, рекомендований для монтажу на транцях висотою 381 мм, навісних або стаціонарних.

  Встановлення мотора на транець полегшує проста монтажна система. Вона складається з потужних скоб і струбцин із затискачами. Допомагає також збалансована, ефективна зовнішня конструкція моделі.

  Це човновий мотор використовується в якості основного мотора зазвичай на середньо- й великогабаритних човнах різної конструкції та зі значною вантажопідйомністю. Зокрема на:

  • надувних (ПВХ) човнах;
  • алюмінієвих човнах;
  • пластикових човнах;
  • RIB човнах.

  А також в якості запасного, тролінгового чи маневрового човнового мотора на:

  • великих жорстко-корпусних човнах;
  • катерах;
  • яхтах;
  • вітрильних плавзасобах.

  Перед тим, як купити човновий мотор Parsun F40 FWS-T-EFI, радимо переконатися, що його потужність відповідає допускам виробника вашого плавзасобу.

  Особливості човнового мотора з дистанційним керуванням Parsun F 40 F W S – T – EFI

  Для створення потужного, але тихого човнового мотора Парсун Ф 40 FWS-T-EFI використовуються найефективніші технології та матеріали. Повністю аналогічні тим, які покладені в основу сучасних човнових моторів від «топових» брендів.

  В результаті цей агрегат від популярного китайського виробника човнових моторів не лише відповідає всім технологічним стандартам та вимогам. Але й перевершує очікувані показники в широкому спектрі реальних умов експлуатації. При цьому вартість 40-сильного Парсуна відчутно нижча за японські аналоги.

  Головною перевагою інжекторного човнового мотора Parsun F40 FWS-T-EFI є вдосконалена силова  частина та системи, які забезпечують її функціонування. Зокрема такі рішення:

  • Інжекторна система подачі палива (E.F.I.). Забезпечує якісне перемішування палива з повітрям. А відтак – максимально продуктивне й повне його використання та економію.
  • Система газорозподілу SOHC із двома розподільними валами. Проста, продуктивна та надійна. Забезпечує точність роботи механізмів, особливо на високих обертах. Завдяки цій конструкції агрегат має досить ергономічні зовнішні параметри, працює тихо й однаково ефективно в різних режимах. А також дозволяє швидко й безпечно перемикатися між ними.
  • Електронний контрольний блок ECU. Точно визначає оптимальну кількість палива для впорскування інжектором, відповідно до режиму руху. Тим самим забезпечує найпродуктивніший склад паливно-повітряної суміші. Це дає змогу швидше розганятися до потрібної швидкості, точніше й легше керувати мотором і плавзасобом.
  • Ряд незалежних датчиків, які контролюють основні функції мотора. Зокрема швидкість, положення дросельної заслінки, витрати палива, тиск мастила, температуру агрегату, вміст кисню й палива в суміші та інше. Забезпечують безпечну роботу самого агрегату та безпеку людей у човні. Приміром, при небезпечному перевищенні швидкості контролер автоматично зменшить її, отримавши відповідний сигнал від датчика.
  • Фільтр-сепаратор палива. Запобігає потраплянню в паливо бруду та води. Відтак, довше зберігає оптимальну продуктивність агрегату і подовжує термін його служби.
  • Картер «непроливайка». Спеціальна система його вентиляції не дає мастилу витікати при перевезенні мотора на будь-якому боці. Дуже зручна новація, яка полегшує транспортування й обслуговування агрегату.
  • Три циліндри об’ємом 747 куб. см. Ефективний робочий об’єм агрегату дає змогу безпечно експлуатувати його в широкому спектрі робочих режимів. Які відповідають популярним видам водного відпочинку та розваг. А також допомагає заощаджувати пальне.
  • Покращена система керування дросельною заслінкою. Забезпечує миттєву реакцію агрегату на зміну положення важеля обертів. Що є запорукою високої динамічності й керованості човна. А також розкриття його кращих ходових якостей.

  Ці особливості інжекторного човнового мотора Parsun F40 FWS-T-EFI забезпечують власнику:

  • просте, надійне й безпечне керування великим або навантаженим човном;
  • можливість легко виконувати на ньому складні маневри, навіть на великій швидкості;
  • легкий пуск агрегату в різних умовах, зокрема при низьких температурах;
  • плавне перемикання між швидкостями та режимами роботи мотора;
  • швидкий і легкий вивід човна на глісер;
  • стабільну роботу агрегату на низьких і холостих обертах (приміром, під час тролінгу чи швартування);
  • знижені рівні шуму та вібрації, що дуже важливо для успішного рибальства або полювання;
  • економію ПММ та технічного ресурсу агрегату, його невибагливість в обслуговуванні;
  • а також вищий рівень комфорту під час відпочинку на воді та під час поїздки в будь-якому режимі, дозволеному виробниками човнового мотора та плавзасобу.

  Де вигідніше купити надійний човновий мотор на 40 кінських сил Parsun-F40 FWSTEFI?

  Низькі рівні шуму й вібрації, а також підвищена продуктивність на фоні порівняно невисокої ціни. Ці якості зробили човнові мотори з лінійки Parsun F40 популярними серед прихильників тролінгу, риболовлі з човна та полювання.

  Стабільна робота цього агрегату в широкому спектрі режимів забезпечить вам безпечну поїздку та відмінну маневреність. А дистанційне керування всіма базовими функціями – комфортний відпочинок на воді.

  Потужності 4х тактного Парсун 40 вистачить не лише для транспортування досить навантажених великих човнів. А навіть для швидкісних розваг. Наприклад, для буксирування водного лижника чи атракціону.

  Спеціалізований інтернет-магазин parsun.in.ua надає зручні та вигідні умови придбання інжекторного човнового мотора Parsun F40 FWS-T-EFI. Зокрема:

  • аргументовану, розумну ціну;
  • повну передпродажну підготовку мотора;
  • офіційну гарантію на 36 місяців (за умови дотримання всіх гарантійних вимог);
  • безкоштовну доставку по Україні;
  • знижки та акції;
  • а також ПОДАРУНКИ*! Які ви можете обрати самі, або скористатися нашими пропозиціями. Це:
  1. Трансмісійне мастило для човнового мотора Parsun SAE90 (1 л).
  2. Мастило для 4-х тактного човнового мотора Parsun 10W40 (1 л).
  3. Тахометр та лічильник мотогодин для човнових моторів Parsun RL-HM019R.
  4. Швидкоз’ємний тримач для вудки Fasten C12764.
  5. Страхувальний жилет із неопрену WEEKENDER.
  6. Каністра SEAFLO на 10 л.

  *Дізнайтеся про умови акції за посиланням.

  Купіть надійний човновий мотор Parsun F40 FWS-T-EFI, щоб отримувати більше від вашого плавзасобу та улюбленого дозвілля!

 • Характеристики
  Потужність мотора, к.с.

  40

  Потужність мотора, кВт

  29.4

  Тип мотора

  4 тактний

  Довжина дейдвуда, мм

  381

  Кількість циліндрів

  3

  Робочий об'єм циліндрів, куб.см

  747

  Діаметр циліндра та хід поршня, мм

  65х73

  Передавальне число

  2:1 (26:13)

  Система запалювання

  CDI

  Тип запуску

  електричний, ручний

  Керування

  дистанційне

  Передачі

  вперед-нейтраль-назад

  Система подачі палива

  інжектор

  Система газорозподілу

  SOHC

  Рекомендоване паливо

  А92, А95

  Тип паливного бака

  зовнішній

  Витрати палива, л/г

  13,8

  Об'єм паливного бака, л

  24

  Масло в редуктор

  SAE 90

  Об'єм масла в редукторі, мл

  430

  Масло в мотор

  SAE 10W30, SAE 10W40

  Об'єм масляного картера, мл

  1700

  Тип свічки запалювання

  NGK BPR7HS

  Максимальні оберти, об/хв

  5000-6000

  Генератор

  12 V, 18 A

  Охолодження

  водяне

  Вихлоп

  через маточину гвинта

  Трім

  електрогідравлічний

  Режим мілини

  є

  Кількість лопастей гвинта

  3

  Стандартний гвинт (крок в дюймах)

  3×11-1/8''x13''

  Матеріал гвинта

  алюміній

  Розміри мотора, мм

  1361х768х508

  Вага мотора, кг

  101.5

  Комплектація

  інструкція з експлуатації 1 шт., картонна упаковка 1 шт., масляний фільтр 1 шт., модуль ДK 1 шт., мотор 1 шт., паливний бак 1 шт., ремкомплект 1 шт., свічка запалювання 2шт., трос аварійного запуску 1 шт., трос газ-реверс 2 шт., чека безпеки 1 шт., шланг для паливного бака з грушею 1 шт.

  Країна виробник

  Китай